Emisja filmu w telewizji lokalnej - 3 min. 41 s.

Email Drukuj PDF

Gmina Miasta Radomia zaprasza do złożenia OFERTY na usługę emisji filmu dla potrzeb Projektu o czasie trwania 3 min. 41 sek.

Opis przedmiotu zamówienia:
Emisja w telewizji filmu promującego Projekt „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym” o czasie trwania 3 min. 41 sek. przekazanego przez Zamawiającego. Termin emisji: do 21 października 2015 roku (5 dni roboczych + 2 dni weekend),  pomiędzy godziną 17:00- 21:00 min. raz dziennie.

Zamawiający dysponuje gotowym filmem, do którego posiada pełnię praw autorskich w następujących wersjach: SD, 720p. Film zostanie przesłany do Wykonawcy wyłonionego w drodze wyboru oferty, niezwłocznie po ogłoszeniu wyboru oferty.

Wykonawca dostarczy Zamawiającemu fakturę niezwłocznie po spisaniu protokołu odbioru, nie później jednak niż następnego dnia po dniu jego spisania.
Proszę o przedstawienie OFERTY na usługę emisji filmu. Termin składania OFERT upływa z dniem 12.10.2015r. (PIĄTEK) o godz. 9:00. 
OFERTY proszę wysyłać na adres e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć na adres Urząd Miejski w Radomiu Wydział Teleinformatyczny ul. Kilińskiego 30, pok. 52
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją załączonego wzoru umowy.

Zostanie wybrana oferta najtańsza.