Zaproszenie do złożenia ofert - emisja filmu w TV

Email Drukuj PDF

 

Gmina Miasta Radomia zaprasza do złożenia OFERTY na usługę emisji 60 sekundowego filmu dla potrzeb Projektu.

Opis przedmiotu zamówienia:
Emisja w telewizji 60 sekundowego filmu promującego Projekt „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym” przekazanego przez Zamawiającego. Termin emisji: do 18 października 2015 roku (5 dni roboczych + 2 dni weekend),  pomiędzy godziną 17:00- 21:00 min. raz dziennie.
Zamawiający dysponuje gotowym filmem, do którego posiada pełnię praw autorskich w następujących wersjach: SD, 720p. Film zostanie przesłany do Wykonawcy wyłonionego w drodze wyboru oferty, niezwłocznie po ogłoszeniu wyboru oferty.
Wykonawca ustali z Zamawiającym dni emisji filmu oraz dokładne ich godziny najpóźniej do 10.10.2015r.
Wykonawca dostarczy Zamawiającemu fakturę niezwłocznie po spisaniu protokołu odbioru, nie później jednak niż następnego dnia po dniu jego spisania.
Proszę o przedstawienie OFERTY na usługę emisji 60 sekundowego filmu. Termin składania OFERT upływa z dniem 09.10.2015r. (PIĄTEK) o godz. 9:00.
OFERTY proszę wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć na adres Urząd Miejski w Radomiu Wydział Teleinformatyczny ul. Kilińskiego 30, pok. 52
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją załączonego wzoru umowy.

Zostanie wybrana oferta najtańsza.