Produkcja filmów promujących Projekt

Email Drukuj PDF

Email
Drukuj PDF

 

W związku z realizowaniem przez Gminę Miasta Radomia projektu "Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym" ogłaszamy zamówienie na realizację 2 filmów promujących efekty ww. przedsięwzięcia. Prosimy o składanie ofert w sekretariacie Wydziału Teleinformatycznego Urzędu Miejskiego lub drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 02.09.2015r. do godz. 12:00.

 

 

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA


Przedmiotem zamówienia będzie  wyprodukowanie dwóch materiałów filmowych:


1.jednego około 3 minutowego filmu promocyjnego w jakości fullHD, według scenariusza przedstawionego przez Wykonawcę i zaakceptowanego przez Zamawiającego, zawierającego ujęcia infrastruktury powstałej w ramach Projektu, charakterystycznych ujęć miasta Radomia ( w tym: ulica Żeromskiego i Urząd Miejski, fontanny na Placu Konstytucji 3-go Maja, Katedra Radomska, kościół oo. Bernardynów, Resursa Obywatelska, zrewitalizowane parkii i place zabaw, lotnisko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza i zalew Borki) oraz autoryzowane wypowiedzi osób reprezentujących Miasto (Prezydent lub Sekretarz Miasta) a także wypowiedzi minimum jednego uczestnika Projektu. Pod pojęciem infrastruktury powstałej w ramach Projektu Zamawiający rozumie:

- 10 stacji bazowych – Zamawiający wymaga przedstawienia min. 4 (maszt i sprzęt telekomunikacyjny na tle okolicy) uzgodnionych z Zamawiającym;

- serwerownię w budynku Urzędu Miejskiego;

- anteny zewnętrzne (terminale abonenckie) przekazane uczestnikom.

Film powinien być nakręcony w sposób dynamiczny z wykorzystaniem sprzętu i technologii pozwalającego na przedstawienie min. 20% ujęć z góry - z tzw.  „lotu ptaka”.


2.jednego około 60 sekundowego spotu promocyjnego, w jakości fullHD, według scenariusza przedstawionego przez Wykonawcę i zaakceptowanego przez Zamawiającego, który będzie skróconą  formą ww. filmu, wykorzystywaną do emisji w telewizyjnych blokach reklamowych. Spot powinien być nakręcony w sposób dynamiczny, może zawierać krótkie wstawki lektora, napisy lub/i animacje komputerowe.


Gotowe materiały muszą zostać przekazane Zamawiającemu najpóźniej do 30 września 2015r.

Wykonawca przekaże Zamawiającemu pełne i nieograniczone prawo do wykorzystania materiału filmowego.

Wykonawca będzie zobowiązany do zamieszczenia w materiale filmowym logotypów  zgodnie z wytycznymi  zamieszczonymi w publikacji:


PRZEWODNIK  W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W

RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 –2013 DLA BENEFICJENTÓW I INSTYTUCJI ZAANGAŻOWANYCH WE WDRAŻANIE PROGRAMU

Link:

https://www.poig.2007-2013.gov.pl/ZPFE/Documents/przewodnik_dla_beneficjentow_dot_i_i_prom_proj_wersja_IV2014_czysty.pdf

Linki do wykonania logotypów:

http://www.poig.2007-2013.gov.pl/zpfe/strony/logo.aspx

 

http://www.radom.pl/page/306,logotyp.html